JSME BEZPEČNÉ PRACOVIŠTĚ, stále se staráme o naše pacienty. Jsme tu pro vás.
Komplexní urologická ambulantní péče. Našim pacientům poskytujeme jak akutní, tak i preventivní zdravotní péči.
V rámci ambulance provádíme i specializovaná vyšetření:

  • Cystoskopie – jedná se o bezbolestné endoskopické vyšetření močové trubice a močového měchýře
  • Uroflowmetrie
  • Urodynamické vyšetření
  • Biopsie prostaty – nepříjemné pocity během vyšetření je možné omezit s metodou ENT analgézie (vyřazení vnímání bolesti), které je i našimi specialisty doporučována. Inhalace při analgézie pomáhá zmírnit obavy pacienta a signifikantně snižuje citlivost celého výkonu.
  • Fúzní perineální biopsie prostaty: nejmodernější metoda záchytu rakoviny prostaty. Umožňuje digitální spojení dat ze dvou různých zdrojů – o magnetické rezonance (MR) a ultrazvuku. Výsledkem je přesné ohraničení ložisek a významné zpřesnění výsledků biopsie.
  • Léčba poruch erekce – rázová vlna – jde o metodu, která zlepšuje krevní oběh a podporuje funkci erektilních tělísek. Léčba je ambulantní a bezbolestná. Efekt rázové vlny se může dostavit už po první aplikaci a účinek přetrvává až 2 roky. Léčba pomocí rázové vlny zvyšuje prokrvení penisu a tím způsobuje dlouhodobé zlepšení erekce.
  • Léčba zbytnělé prostaty pomocí horké páry – Metoda Rezūm – nová metoda, která trvale ulevuje příznakům hyperplázie prostaty. Ambulantní zákrok bez nutnosti hospitalizace.

Nabízíme individuální přístup ke každému pacientovi a krátké objednací lhůty. Kontakty pro objednání.

Jsme smluvní zařízení Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP-111), Vojenské zdravotní pojišťovny (VoZP-201), Oborové zdravotní pojišťovny (OZP-207), Revírní bratrské pokladny (RBP-213) a Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZPMV ČR-211).

Momentálně přijímáme nové pacienty s doporučením od praktického lékaře.  Na vyšetření je nutné se předem telefonicky objednat.

Vnitřní řád urologické ambulance UroVize